Usługi proinnowacyjne na rzecz przedsiębiorstw Polski południowo – zachodniej

Komunikat z dnia 16.10.2013 r.: ze względów organizacyjno-technicznych seminarium w dniu 17.10.2013  zostało odwołane i przełożone na  późniejszy okres tj. koniec października/początek listopada. Za zaistniałą sytuację przepraszamy, a o planowanym nowym terminie seminarium powiadomimy na  niniejszej stronie internetowej oraz w mediach lokalnych.

Agencja Rozwoju Regionalnego „ARLEG” S.A. w Legnicy zaprasza przedsiębiorców z sektora MSP na seminarium pn. „Innowacje, finansowanie zewnętrzne, kooperacja szansą na rozwój firmy„, podczas którego zostaną zaprezentowane źródła finansowania zewnętrznego oraz możliwości skorzystania przez przedsiębiorców ze wsparcia, które jest jeszcze dostępne w ramach projektów współfinansowanych przez Unię Europejską – Legnica Hotel Restauracja Rezydencja 17 października 2013 r.  godz. 11.00.

 

Agencja Rozwoju Regionalnego „ARLEG” S.A. w Legnicy zaprasza przedsiębiorców i pracodawców na Konferencję pn. „Rozwiń skrzydła z funduszami europejskimi”, podczas której zostaną zaprezentowane możliwości wsparcia sektora MSP w ramach projektów współfinansowanych przez Unię Europejską – Legnica Hotel Qubus  18 października 2012 r. o godz. 12.00.

ARR „ARLEG” S.A. informuje, iż zakończyły się prace związane z  przygotowaniem oferty pakietu usług oferowanych w ramach projektu i  rozpoczyna rekrutację przedsiębiorców zainteresowanych skorzystaniem z doradztwa proinnowacyjnego.

Zapraszamy do udziału w seminariach, które odbędą się w GRUDNIU w Legnicy i Głogowie


Legnica – 12 grudnia 2011r.
Głogów 13 grudnia 2011r.

Zapraszamy do udziału w konferencjach, odbędą się one w czerwcu 2011r. w województwach: dolnośląskim, lubuskim i opolskim.


Legnica – 16 czerwca 2011r.
Zielona Góra – 17 czerwca 2011r.
Opole – 21 czerwca 2011r.